BUSH – eliminacje

Superdatownik – Szkoły podstawowe. Skład Finału:

  1. Jan Monasterski SP 30             10136
  2. Kacper Stosik SP 30                  6655
  3. Emilia Makowska SP 27           6278
  4. Alicja Eckert SP 13                      5456
  5. Zuzanna Prościńska SP 15        5090
  6. Sandra Kubiak SP 30                  5058
  7. Wojciech Wiśniewski SP 15      4475
  8. Olga Wojciechowska SP 15       4414
  9. Zuzanna Szreder SP 13             3995
  10. Julia Mundzia SP 15                  3960

Pociąg do Sztuki – Szkoły podstawowe. Skład Finału:

  1. Sebastian Albrecht SP 66             7155
  2. Amelia Kapsa SP 66                      5851
  3. Mateusz Modliborski SP 66         5755
  4. Estera Hoffman SP 66                 4851
  5. Adam Kaniecki SP 66                  4851
  6. Damian Pilarski SP 66                 4830
  7. Miriam Glina SP 66                     4646
  8. Karina Maćkowiak SP 61             3915
  9. Patrycja Hryń SP 66                    3629
  10. Julia Kałuża SP 66                      1615

Bramy Walhalli – Szkoły podstawowe. Skład Finału:

  1. Tomasz Wilk SP 30                   11551
  2. Natalia Zielińska SP 30             8330
  3. Izabela Kwiatkowska SP 25      7910
  4. Julia Kopras SP 17                      7264
  5. Weronika Paul SP 17                   7255
  6. Weronika Nadolska SP 17           7243
  7. Jakub Ziółkowski SP 61             7221
  8. Julia Dorniak SP 38                   6704
  9. Agata Dokucka ZS 12                6641
  10. Tymoteusz Oślicki SP 38           6141

Superdatownik – Szkoły ponadgimnazjalne. Skład Finału:

  1. Izabela Kubicka LO VIII           8251
  2. Klaudiusz Weber ZSCh              7850
  3. Wiktoria Lewandowska ZSG     4328
  4. Natalia Kulczyńska ZS 1             4213
  5. Aleksandra Jaroć ZSCh              3775
  6. Daria Szafrańska ZSG                2912
  7. Dawid Trocki ZS 1                      2856
  8. Julia Duch ZSG                         2654

Pociąg do sztuki – Szkoły ponadgimnazjalne. Skład Finału:

  1. Marta Buda             ZSCh           10147
  2. Anna Zelmanowska VIII LO    9344
  3. Adrian Butowt ZSCh                  8766
  4. Alicja Chęś             ZSCh              7666
  5. Sylwia Dębiec ZS 1                      6325
  6. Kacper Tetrzyński  ZSCh           5039

Bramy Walhalli – Szkoły ponadgimnazjalne. Skład Finału:

  1. Łukasz Winiecki ZSH                11944
  2. Łukasz Szczepaniak ZSCh         8207
  3. Radosław Ditrich ZSM1             8059
  4. Jakub Staszkiewicz ZSCh         6941
  5. Jakub Podobiński ZSCh           4688
  6. Daria Andryszak ZSH                3907

Uczestników eliminacji: 83 z 18 szkół.

Finały odbędą się podczas BUSH 2018, 30 maja b.r. w Wyższej Szkole Bankowej w Bydgoszczy, ul. Fordońska 74 w godz.:

10.00 – Szkoły Ponadgimnazjalne

11.00 – Szkoły Podstawowe i Gimnazja

 

Reklamy