KOSTKA 2018

I Gala Szkolnych Liderów Aktywności Społecznej „KOSTKA 2018”

K jak Kreatywność
O jak Otwartość
S jak Samorządność
T jak Tolerancja
K jak Kooperacja
A jak Aktywność

Czyli sześcian uczniowskiej aktywności!

Termin: 18 VI 2018, godz. 11.00
Miejsce: Miejskie Centrum Kultury  

Szkoły Podstawowe i Gimnazja

Artur Bieniek

Kreatywność         

  1. Bieniek Artur SP 38
  2. Grzelak Jakub ZS 8
  3. Kamiński Robert SP 41
  4. Lange Lilia ZS 16
  5. Sosnowska Julia SP 66

 

Ania Walkiewicz

Otwartość  

  1. Dąbrowska Anna ZS 9
  2. Lange Lilia ZS 16
  3. Matela Michał ZS 29
  4. Nadolska Weronika SP 17
  5. Zygowska Julia ZSO 1

 

Anahit Sardaryan

Samorządność            

  1. Cyranowicz Julia SP 57
  2. Diupero Justyna SP 19
  3. Kapela Hanna SP 41
  4. Przybysz Tomasz ZS 8
  5. Walkiewicz Anna SP 61

 

Inga Skowron

Tolerancja  

  1. Lange Lilia ZS 16
  2. Rosińska Wiktoria SP 37
  3. Sardaryan Anahit SP 12
  4. Skowron Inga SP 30
  5. Zahnitko Bohdan SP 58

 

Kooperacja 

  1. Milak Majka Marika SP 58
  2. Sienkiewicz Amelia SP 61
  3. Spychalska Julia ZSiP 1

 

 

Aktywność 

  1. Baumgart Szymon SP 30
  2. Bączyńska Nicole SP 19
  3. Macko Adam SP 18
  4. Maleska Karolina ZS 30
  5. Walkiewicz Anna SP 61

 

Szkoły Ponadgimnazjalne

Kreatywność

  1. Jastrzębski Kamil ZSCh
  2. Kubiak Adrianna Małgorzata ZSB
  3. Manikowski Damian ZSM1
  4. Osak Natalia LO 12
  5. Stachowicz Paweł ZSO 1

 

Alicja Ziętara

Otwartość  

  1. Ciesielska Zuzanna LO 6
  2. Gapska Natalia LO 8
  3. Gątarek Julia ZSB
  4. Horyna Paulina ZSCh
  5. Ziętara Alicja ZSO 1

 

Karolina Betlej

Samorządność      

  1. Hetzig Mikołaj ZSO 3
  2. Jaromir Alicja ZSB
  3. Jastrzębski Kamil ZSCh
  4. Regent Oliwia ZSO 2
  5. Ziętara Alicja ZSO 1

 

Aleksandra Domian

Tolerancja  

  1. Betlej Karolina ZSO 5
  2. Domian Aleksandra ZSO 6
  3. Jastrzębski Kamil ZSCh
  4. Kiełpiński Marek ZSO 1
  5. Stężewska Weronika ZSB

 

Adrianna Nowicka

Kooperacja 

  1. Januszewska Maria ZSB
  2. Ledworowski Jan Bazyli ZSO 6
  3. Markowicz Mikołaj ZSO 2
  4. Nowicka Adrianna LO 7
  5. Smoczyńska Dominika ZSO 2

 

Szymon Grosskreutz

Aktywność 

  1. Grosskreutz Szymon ZSCh 
  2. Kałka Maja ZSO 1
  3. Ogrodowicz Weronika ZSB
  4. Rutkowska Weronika ZSM1
  5. Smoczyńska Dominika ZSO 2

KOSTKA 2018. Drużynowo

Szkoły Podstawowe i Gimnazja

Kreatywność          Zespół Szkół nr 8

Otwartość               Szkoła Podstawowa nr 12

Samorządność       Zespół Szkół nr 8

Tolerancja               Szkoła Podstawowa nr 12

Kooperacja              Zespół Szkół i Placówek nr 1

Aktywność              Zespół Szkół nr 29

Szkoły Ponadgimnazjalne

Kreatywność          Zespół Szkół Budowlanych

Otwartość               Zespół Szkół Ogólnokształcących I

Samorządność       Zespół Szkół Ogólnokształcących III

Tolerancja               Zespół Szkół Budowlanych

Kooperacja              Zespół Szkół Budowlanych

Aktywność              Zespół Szkół nr 1

 KOSTKI specjalne

Lilia Lange                           ZS 16

Kamil Jastrzębski              ZSCh

Dominika Smoczyńska    ZSO II

Jury:

dr Chmielewska Katarzyna (UKW), Herold Józef (FOB), Karpińska Magdalena (WSB), dr Kosiński Łukasz (dyr. MOEN), Matowska Marzena (dyr. MCK), Nowakowski Przemysław (SOiT), Szóstek Julita (MRMB), Czapiewski Gracjan, Kania Monika, Kotwicka Joanna (Komisja Wykonawcza SOiT), Kubińska Renata (ZS8) oraz uczniowie – liderzy Młodzieżowej Rady Miasta, komórki uczniowskiej SQLARIS i Bydgoskiego Kongresu Uczniowskiego

Koordynacja:      Przemysław Nowakowski

Prowadzenie: Ola Domian (VI LO), Marta Janowska (I LO), Dominika Smoczyńska (II LO) i Alicja Ziętara (I LO)

Wręczanie nagród: Zastępca Prezydenta Miasta Bydgoszczy – p. Iwona Waszkiewicz

Biuro Nagród: Szymon Baumgart (SP 30), Kamila Langowska (IX LO), Dominika Mazurkiewicz (IX LO), Inga Skowron (SP 30)

Ogłaszanie werdyktów: Dyrektor Miejskiego Centrum Kultury w Bydgoszczy, p. Marzena Matowska, Radny Rady Miasta Bydgoszczy, p. Ireneusz Nitkiewicz, Wiceprzewodniczący Rady Miasta Bydgoszczy, p. Lech Zagłoba – Zygler, Lider Forum Obywatele Bydgoszczy, p. Józef Herold, Kierownik Referatu Strategii Rozwoju Edukacji Miasta Bydgoszczy, p. Włodzimierz Złotnicki, Miejski Koordynator Projektu „Szkoła Otwarta i Tolerancyjna” p. Przemysław Nowakowski.

Przewodnik Sali: Dominika Czajkowska (V LO)

Sekretariat: Ida Mrozińska, Amelia Sienkiewicz, Hania Witkowska i Martyna Woźniak (SP 61)

Oprawa teatralna: „Przedział. Podział” – Grupa Teatralna z IV LO, „Wehikuł Czasu” – Grupa Teatralna z SP 58