Festiwal Kultur II

 

Data: 31.05.19, godz. 12.00

 

Miejsce: Wyspa Młyńska

   

Uczestnicy:

  1. SP 12 – Bizantyjska
  2. SP 16 – Francuska
  3. SP 17 – Maghrebu
  4. SP 19 – Fenicka
  5. SP 20 – Sumeryjska
  6. SP 27 – Spartańska
  7. SP 30 – Hiszpańska
  8. SP 32 – Koreańska
  9. SP 38 – Romska
  10. SP 41 – Indian Ameryki
  11. SP 46 – Katalońska
  12. SP 47 – Mazoamerykańska
  13. SP 55 – Rdzennych ludów Australii i Oceanii
  14. SP 58 – Skandynawska
  15. SP 61 – Żydowska
  16. ZS 1 – Kresów Wschodnich
  17. ZS 8 – Hinduska
  18. ZS 12 – Mongolska
  19. ZS 19 – Wikingów
  20. ZS 24 – Doliny Indusu
  21. ZS 29 – Latynoamerykańska
  22. ZS 31 – Amerykańska (USA)
  23. ZS 34 – Galijska
  24. SOSW 3 – Bałkańska
  25. I LO – Brytyjska
  26. BSIS 6 – Chińska
  27. VII LO – Celtycka
  28. VIII LO – Rosyjska
  29. IX LO – Meksykańska
  30. XI LO – Afrykańska
  31. XIII LO – Staropolska
  32. ZSBud – Węgierska
  33. ZSGast – Polinezyjska
  34. ZSHand – Bułgarska
  35. ZSMech1 – Minojska
  36. ZSMech2 – Japońska

   

Laureaci:

Głosowanie uczestników:

  1. Kultura Afrykańska 14 (XI LO)
  2. Kultura Japońska 14 (ZSMech 2)
  3. Kultura Węgierska 14 (ZSB)

Głosowanie gości:

  1. Kultura Koreańska 62 (SP 32)
  2. Kultura Afrykańska 54 (XI LO)
  3. Kultura Hinduska 45 (ZS 8)

Scena:

  1. Kultura Rosyjska – Zespół Szkół Medycznych!

Prowadzenie imprezy: Aleksandra Domian, Marta Janowska, Dominika Smoczyńska, Julia Wyczling, Szymon Baumgart, Inga Skowron

 

Koordynacja stanowisk: Dorota Grudziecka, Agata Holc, Anna Walkiewicz, Oliwia Biesek, Martyna Grudzinska, Alicja Joppek, Kamila Langowska, Amelia Sienkiewicz, Martyna Woźniak

Biuro Nagród: Dominika Arndt, Oliwia Dyka, Paulina Resmer, Julia Rzepka

Koordynacja sceny: Martyna Ciarkowska, Hania Witkowska

Asystenci: Klaudia Eszer, Ida Mrozińska, Julia Sosnowska, Wiktor Dawidowski, Kamila Monka, Vanessa Wachowiak, Szymon Janecki, Martyna Kardasiak, Antonina Marcysiak, Agnieszka Smoczyńska

Koordynacja imprezy: Przemysław Nowakowski

Współorganizacja: Gracjan Czapiewski, Joanna Kotwicka, Pałac Młodzieży


 

Taniec w kręgu: Koordynacja – Renata Kubińska