Rok 2018/19

Zapowiedź nowego sezonu

Aktualności 

Terminarz oficjalny – stan na 10.04.2019

Data Godz. Miejsce Inf. dodatkowa
Zebranie Szkolnych Liderów SOiT 19.09.18 Śr 16.00 ZS 32
1 Klub Filmowy „Miasto Gniewu” 25.09.18 Wt 11.00 Kino Jeremi  Kolejne: 27.11.
2 Gra Miejska Beautiful Mind 28.09.18 Pt 16.30 Wyspa Młyńska Wygrana: ZS12
3 Konferencja Inaugurująca 16.11.18 Pt 11.00 Copernicanum
4 Mapa Tolerancji III – Mem 16.11.18 Pt 11.00 ZSH Wygrana:

K.Suchowiecka

K.Stelmaszyk
5 Konkurs „Tropiciele” II 08.12.18 Sob 11.00 ZS1 Wygrana:  SP12,  SP20, ZS1
6 Giełda Tolerancji 02.01.19 Śr 12.00 LO I Lista zamknięta
7 Klub „Demos Kratos” 08.01.19

12.03.19

30.04.19

Wt 14.00 Ratusz Lista zamknięta
8 Przegląd Małych Form Teatralnych „Bez Maski” 14.02.19 Cz  10.00 SP 9 / IV LO Wygrana: ZSM 1, ZS 8
9 Konferencja Podróżnicza „Globalna Wioska” 28.02.19 Czw 13.00 WSG Lista zamknięta
10 Łączy nas sztuka 25.04.19 Cz 10.00 Park Hotel /VIII LO Zgłoszenia do 22.02
11 Długopisowy Przyjaciel II – Marzycielska Poczta 06.05.19 Pn SP 12 Zgłoszenia do 30.04
12 Gra Miejska „Open Your Mind II” 15.05.19 Śr 14.00 Park Castoramy Lista zamknięta
13  Młodzieżowy Hyde Park  27.05.19 Pn   13.00  WSB  Zgłoszenia do 21.05
14 Festiwal Kultur 31.05.19 Pt 12.00 Wyspa Młyńska Losowanie 16.11
14a Taniec w kręgu 31.05.19 Pt 14.30 Wyspa Młyńska Zgłoszenia do 30.04
15-18 Bramy Walhalli, Ścigając Mistrzów, Obieżyświat,  IQ Brain 03.06.19 Pn 14.00 UKW Eliminacje: 30.03
19 Spotkania Studenckie „Bez Barier” 03.06.19 Pn 14.00 UKW Zgłoszenia do 31.05
20 Tropem Geniuszy 05.06.19 Śr 14.00 BWA Zgłoszenia do 31.05
21 BUSH – Gala Finałowa 10.06.19 Pn 11.00 Zawisza Zgłoszenia do 31.05
22 @Festiwal@ 10.06.19 Pn 11.00 Zawisza Zgłoszenia do 10.05
23 Five Levels of Tolerance – Film Fabularny 10.06.19 Pn 11.00  ZS1 Początek:  01.12.18
24 Konkurs Fotograficzny „To, co najważniejsze” 10.06.19 Pn 11.00 ZSH Zgłoszenia do 10.05
25 Mapa Tolerancji IV „Symbole Wolności” 10.06.19 Pn 11.00 SP41 Zgłoszenia do 10.05
26 KOSTKA II 13.09.19 Pt 11.00 MCK Zgłoszenia do 30.06