Open Your Mind VI

Idea: VI edycja popularnej gry miejskiej skłaniającej do refleksji i wykorzystującej myślenie logiczne do rozwiązania zagadek. Z powodu obostrzeń związanych z pandemią koronawirusa COVID – 19 akcja odbędzie się w formie hybrydowej.

Konstrukcja: Uczestnicy (bez konieczności wcześniejszego zgłaszania się) mogą wziąć udział w konkursie w dniach 1 – 7 czerwca 2021 r. Konkurs ma formę indywidualną, więc nie przewidujemy wykonywania zadań zespołowo (można tworzyć „zespoły” tylko w ramach własnej rodziny). Na podstawie instrukcji znajdującej się na tej stronie od 1 czerwca 2021 r. trzeba odszukać w mieście kilka miejsc, w których znajdą się ukryte kody QR. Po zeskanowaniu kodu i obejrzeniu filmiku gracz będzie miał w pobliskiej okolicy (tam, gdzie znalazł kod QR) zadanie do wykonania. Drugie zadanie kryć się będzie na nagraniu.

Rozwiązaniem każdego zadania będzie liczba. Po wprowadzeniu liczb do specjalnego arkusza uczestnik wysyłać będzie swój wynik na adres mailowy przemek@pieknyumysl.eu

Data wydarzenia: 1-7 czerwca 2021 r. Wyniki opublikujemy 8 czerwca 2021 r. Nagrody rozdamy podczas Gali w Plenerze 30 czerwca 2021 roku.

Ostateczna data nadsyłania arkuszy z wynikami: 7 czerwca 2021 r. (przemek@pieknyumysl.eu).