Open Your Mind III

Idea: III edycja popularnej gry miejskiej skłaniającej do refleksji i wykorzystującej myślenie logiczne do rozwiązania zagadek. Z powodu obostrzeń związanych z pandemią koronawirusa COVID – 19 akcja odbędzie się w formie hybrydowej.

Konstrukcja: Uczestnicy (bez konieczności wcześniejszego zgłaszania się) mogą wziąć udział w konkursie w dniach 15 – 30 kwietnia 2021 r. Konkurs ma formę indywidualną, więc nie przewidujemy wykonywania zadań zespołowo (można tworzyć „zespoły” tylko w ramach własnej rodziny). Na podstawie instrukcji znajdującej się na tej stronie od 15 kwietnia 2021 r. trzeba odszukać w mieście kilka miejsc, w których znajdą się ukryte kody QR. Po zeskanowaniu kodu i obejrzeniu filmiku gracz będzie miał w pobliskiej okolicy (tam, gdzie znalazł kod QR) zadanie do wykonania. Rozwiązaniem każdego zadania będzie liczba. Po wprowadzeniu liczb do specjalnego arkusza uczestnik wysyłać będzie swój wynik na adres mailowy przemek@pieknyumysl.eu

Data wydarzenia: 15 – 30 kwietnia 2021 r. Wyniki opublikujemy 10 maja 2021 r. Nagrody rozdamy podczas Gali w Plenerze 30 czerwca 2021 roku.

Data nadsyłania arkuszy z wynikami: 30 kwietnia 2021 r. (przemek@pieknyumysl.eu).