Konkursy

Wykaz osób, które awansowały do finału konkursów tematycznych 

  • ze względu na niewielką ilość uczniów szkół średnich, którzy przybyli na eliminacje, zostali oni automatycznie włączeni do finałów wraz z uczniami szkół podstawowych, jednakże wyniki obu grup wiekowych podczas finału liczone będą oddzielnie
  • wszystkie finały (IQ Brain także) odbędą się 3 czerwca b.r. w budynku UKW przy ul. Chodkiewicza. Start Bram Walhalli, Obieżyświata i Ścigając Mistrzów o godz. 14.00; start IQ Brain o godz. 15.00; rozdanie nagród ok. godz. 16.00. Nagrody, choćby drobne, otrzymają wszyscy finaliści.
  • nazwiska uczniów (w przypadku konkursu IQ Brain nicki) wpisane są w kolejności alfabetycznej, a nie zdobytych punktów. W finale ich dorobek się zeruje, ale w przypadku identycznej ilości zdobytych tam punktów, o kolejności miejsc decydować będzie wyższa liczba punktów zdobytych w eliminacjach

Bramy Walhalli – awans do finału

  1. Cześnin Gabriela SP18
  2. Dorniak Julia SP38
  3. Kaniecki Adam SP66
  4. Leszczyńska Liwia G49
  5. Oślicki Tymoteusz SP38
  6. Płóciennik Rozalia SP18
  7. Przybylska Aleksandra SP17
  8. Redzimski Tristan SP30
  9. Rydzewski Beniamin SP30
  10. Staszkiewicz Jakub ZSCh
  11. Szczepaniak Łukasz ZSCh
  12. Winiecki Łukasz ZSH
  13. Wiśnicka Oliwia G49

Obieżyświat – awans do finału

  1. Całko Michał SP30
  2. Chodor Jędrzej VLO
  3. Flatow Marta SP61
  4. Górny Marek SP66
  5. Kostkowski Daniel SP30
  6. Michlińska Julia SP17
  7. Siemieniec Olaf VLO
  8. Szatkowski Jakub SP12
  9. Szuwarska Olivia SP17
  10. Tomczak Adrian SP17
  11. Woźnica Patryk SP30
  12. Zielińska Amelia SP61

Ścigając Mistrzów – awans do finału

  1. Charszlak Joanna SP66
  2. Jagiełowicz Paweł G49
  3. Kozera Marcin SP61
  4. Kruszewski Patryk SP61
  5. Macko Adam SP18
  6. Markiewicz Franciszek SP18
  7. Ozdyk Marek SP18
  8. Spiołek Igor G49
  9. Szulc Tomasz SP61
  10. Ziółkowski Jakub SP61

IQ Brain – awans do finału

  1. BartekŁosoś
  2. Czolgmen
  3. Frankie
  4. JulekDzik
  5. Kula
  6. Kwiatek
  7. Marcel427
  8. Marcopolo
  9. Uczeń1
  10. Vitussss