Beautiful Mind3

Zapraszamy do Gry Miejskiej „Beautiful Mind III” (w całości rozgrywanej online).

16.11.2020 między godz. 7.00 a 24.00 każdy uczeń bydgoskiej szkoły będzie mógł wziąć udział w tej niecodziennej rozgrywce, wystarczy posiadanie czytnika kodów google, sprawnie działającego internetu i umiejętności obsługiwania map google.

Na stronie internetowej www.otwarta.bydgoszcz.pl/beautifulmind3 znajdować się będzie osiem zdjęć i kodów QR. Każdy z kodów prowadzić będzie do filmu z instrukcją dotyczącą danego miejsca i zagadką. Wyniki wszystkich zagadek (w 7 przypadkach będą to daty roczne wydarzeń, w 1 będzie to długość średnicy okręgu) wpisujemy do załączonego Formularza Google.

Wszystkie zagadki dotyczyć będą miejsc w Bydgoszczy, związanych z tolerancją lub jej brakiem. Biorąc pod uwagę różne skalowanie map, dużą powierzchnię niektórych obiektów i trudności z precyzyjnym odmierzaniem odległości, zakładamy 30-metrową tolerancję naszych wskazówek. W przypadku zagadki matematycznej ujednolicamy wynik przy pomocy dodatkowej wskazówki.

Zwycięży osoba, której odpowiedzi będą najbliższe prawdzie. Szczegóły regulaminu znajdują się na nagraniu załączonym do tej zapowiedzi. W razie pytań, dzwońcie pod numer 792061978.

Życzymy Wam świetnej zabawy. Powodzenia!