Festiwal Kultur III

Idea: III edycja cieszącej się popularnością interaktywnej instalacji. Z powodu obostrzeń związanych z pandemią koronawirusa COVID – 19 akcja w całości odbędzie się online.

Konstrukcja: Każda szkoła, chętna do wzięcia udziału w akcji, przygotowuje max. 3-minutowy film, prezentujący kulturę wylosowaną podczas wrześniowej gali KOSTKA w 2019 roku. Nie ma żadnych wytycznych dotyczących tego, co może znaleźć się na nagraniu, ograniczeniem jest tylko wyobraźnia autorów (prezentacje, wystawy z udziałem „aktorów”, pokazy, zgromadzone rekwizyty, występy, wywiady). Jedyną granicą jest czas trwania nagrania i tematyka związana z daną kulturą. Termin nadsyłania filmów upływa 1 czerwca 2021 r. Spośród nadesłanych filmów jury i przedstawiciele szkół wybiorą oraz nagrodzą 3 najlepsze prezentacje. Uwaga! Do konkursu mogą dołączyć również szkoły, które nie brały udziału w losowaniu w 2019 roku. Zgłoszenia przyjmujemy pod nr 792061978 lub mailowo: przemek@pieknyumysl.eu

Data wydarzenia: publikacja filmu wraz z rozdaniem nagród nastąpi podczas Gali w Plenerze 30 czerwca 2021 roku.

Data nadsyłania filmów: 1 czerwca 2021 r. (przemek@pieknyumysl.eu).

Format: Filmy nadsyłamy w dowolnym formacie przez dysk google lub stronę wetransfer.com (do 2 GB). Filmy o pojemności powyżej 2 GB trzeba dostarczyć osobiście do Biura Projektu Szkoła Otwarta i Tolerancyjna (kontakt: 792061978 w celu ustalenia daty i godziny)

Przydział kultur na Festiwal Kultur III